Гуртожиток

     Професійно-технічне училище № 31 м. Полтава має власний гуртожиток секційного типу, розрахований на 140 місць. Розміщується в головному навчальному корпусі училища, займає третій, четвертий та п’ятий поверхи. Кожна секція містить – 6 – 7 житлових кімнат, кухню, санвузол, просторий хол.

  Загальна площа гуртожитку складає 2974 м2, що дозволяє, на період навчання, забезпечити місцями для проживання в гуртожитку усіх учнів, які мешкають за межами міста.

    Кімнати розраховані на два, три та чотири ліжко-місця. Пластикові вікна, дерев’яні ліжка з ортопедичними матрацами, шафи для одягу, столи, тумбочки для особистих речей створюють у кожній кімнаті затишок та комфортні умови для проживання здобувачів освіти.

   Учні, які проживають в гуртожитку, мають можливість приготування їжі на кухнях, що обладнані на кожному поверсі шафами для збереження продуктів, сучасними великими двохкамерними холодильниками, газовими плитами та робочими поверхнями.

    Кожна секція має свій окремий санвузол. Вони обладнані сучасними душовими кабінками, умивальниками з гарячою та холодною водою, туалетами.

   Для покращення підготовки учнів до занять є кімната самопідготовки, яка оснащена мультимедійними засобами, де майбутні професіонали своєї справи мають можливість готуватися до теоретичних занять та виробничого навчання.

     У кімнатах відпочинку, які знаходяться на 3 та 4 поверхах, хлопці та дівчата мають змогу поспілкуватися один з одним, відпочивати після занять та переглянути телепередачі.

   В гуртожитку працюють кваліфіковані вихователі, під наглядом яких учні перебувають цілодобово. Усі мешканці гуртожитку можуть звернутися до них за порадою, допомогою у вирішенні різних життєвих ситуацій. нададуть індивідуальну консультацію з різних питань.

    Кожен рік в гуртожитку проводяться ремонтні роботи, які сприяють покращенню умов для проживання учнів.

    До послуг здобувачів освіти на першому поверсі працюють бібліотека, спортивна зала, кабінет медичної допомоги та практичний психолог. Гуртожиток підключений до мережі Інтернет. 

    Доброю традицією в гуртожитку нашого училища стало проведення виховних годин до визначних дат та подій, масових заходів, що формують в учнів любов до рідної Батьківщини, сумлінне ставлення до навчання, праці. Виховні бесіди впливають на розвиток морально-етичних, естетичних смаків здобувачів освіти. Для проведення таких заходів у гуртожитку є актова зала. Систематично проводяться тематичні вечори відпочинку, розважально-конкурсні програми з дискотеками. 

   Проживання в гуртожитку – це особливий період в учнівському житті. Це гартування характеру, набуття навичок самостійного життя, прийняття рішень, вирішення проблем, це час саморозвитку та самовдосконалення. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим здобувачам освіти пройти цей період з максимальною користю.