Перукар (перукар-модельєр) манікюрник – це творець нового образу клієнта, тобто художник, і результатом його роботи стає не лише гарна зачіска, а й чудовий настрій.
За допомогою хорошої зачіски можна скорегувати овал обличчя, зробити межі пропорційнішими і привабливішими. Добре підібрані кольори, тон і спосіб фарбування вигідно підкреслять відтінок шкіри і очей, приховають сивину.
Для успішної роботи перукар повинен мати естетичний смак, хороший окомір, розвинене відчуття стилю, точну координацію рухів, акуратність. Крім цього володіти всілякими прийомами стрижки волосся, вивчити стандартні типи облич і відповідні до них зачіски, орієнтуватися у всьому різноманітті фарб і засобів для хімічної завивки, а також знати, як використовувані в перукарському ремеслі речовини взаємодіють з різними типами шкіри і волосся.
Перукар повинен бути трішки психологом, адже йому доведеться не лише стригти, але і спілкуватися з відвідувачем, запобігати можливим конфліктам, забезпечити перебування клієнта в перукарському кріслі максимально комфортним і приємним.
Гарні руки – один з елементів шарму кожної жінки, тому їй потрібно завжди слідкувати за тим, як вони виглядають. Особливу увагу при цьому приділяють нігтям, тому що саме чисті та турботливо оформлені нігті надають рукам акуратності, доглянутого вигляду.
Спеціаліст з манікюру – дуже цікава професія. За останні роки ця галузь краси бурхливо розвивається і одночасно зростає потреба в компетентних, високопрофесійних фахівцях.
Представники даної професії завжди будуть затребувані на ринку праці, а у зв’язку з тим, що бажання людей гарно виглядати зростає, попит на них буде і далі рости. Висококваліфіковані перукарі мають високі заробітки, обслуговують відомих людей, беруть участь у міжнародних конкурсах. Велика кількість наших випускників відкривають салони краси, власні студії зачісок та манікюрні кабінети.
Перукар (перукар-модельєр), візажист – це спеціаліст, який займається створенням зачісок, за допомогою стрижок, завивок, укладок і фарбування. Вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою. Перукар повинен щоразу знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Перукар має бути доброзичливим, врівноваженим, витриманим, уважним та акуратним. Справжнього майстра відрізняють бездоганний художній смак, образне мислення, творчий підхід до справи, вміння переконувати клієнта. Для перукаря важливо завжди мати хороший настрій та дарувати його своїм клієнтам.
Головне завдання візажиста не лише створити певний образ, але й підкреслити переваги обличчя людини і приховати недоліки. Працюючи з обличчям, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу, а що приховати. Фахівець повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності, костюм, образ, для певного періоду, року, події.
Найкращим є той макіяж, якого не видно. Якщо він підібраний правильно, то в центрі уваги – жінка, а якщо ні, то косметика.
Закінчити наш навчальний ззаклад за професією «Перукар (перукар-модельєр), візажист» не завадить жодній дівчині, адже, щодня, а не лише на великі свята, Ви виглядатимете та почуватиметеся на всі сто. Багато жінок саме так розпочинають свою кар’єру – з навчання для себе, а потім розуміють, що професія візажиста – це їхнє покликання, основний фінансовий дохід.
Кажуть, що театр починається з гардеробу. А ось фірма, установа починається із секретаря.
Саме секретар – обличчя фірми, права рука керівника підприємства. Він є координуючим центром організації, установи чи підприємства.
Тому сучасні підприємства, організації і заклади неможливо собі уявити без секретаря. Спеціалісти цієї професії активно допомагають керівникам різних рангів якісно і організовано вирішувати поставлені перед ними завдання.
Кваліфікований секретар повинен проявити свої ділові, організаторські і комунікативні якості. Постійно спілкуючись з відвідувачами, знайомлячись з новою інформацією, він має можливість підвищити свій інтелектуальний та культурний рівень, розширити свою обізнаність та коло інтересів, збільшити свою професійну компетентність.
Поєднання розумової праці з організаторськими вміннями роблять цю професію особливо цікавою, її відносять до найбільш перспективних професій нового типу, в яких основою кваліфікації є високий рівень загальної і спеціальної освіти.
Сучасний секретар повинен досконало володіти не тільки офісним обладнанням, але й знати управлінський процес, бути обізнаним з усіма головними питаннями розвитку тієї галузі, в якій діє фірма, організація. Він бере на себе деякі функції щодо прийняття рішень і поступово стає кваліфікованим спеціалістом з адміністрування.
З давніх часів людина прагнула захистити від негоди та прикрасити своє тіло зручним та красивим одягом. Почувати себе комфортно та захищено, мати особливий та навіть унікальний зовнішній вигляд завдяки одягу притаманно кожній людині. Недарма прислів’я говорить – «зустрічають за одягом…». Тому ремесло кравця було завжди у пошані, ця професія на всі часи.
Сьогодні кравецьку справу ремеслом й не назвеш. Це мистецтво основане на творчості та великій праці. Кравець повинен володіти художнім смаком, просторовою уявою, слідкувати за тенденціями сучасної моди, мати деякі знання з анатомії людини і навіть з психології, щоб костюм або сукня прикрашали власника, приховували недоліки фігури підкреслювали усі принади. Кравець повинен чітко володіти прийомами виконання ручних, машинних та волого-теплових робіт, які є абеткою у нелегкій кравецькій справі. Також – опанування прийомів пошиття різноманітних виробів – від предметів домашнього вжитку до ошатного святкового одягу.
Висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання нашого навчального закладу навчать Вас основ моделювання, конструювання за індивідуальними мірками та пошиття модного одягу.
Закінчивши наше училище за професією «Кравець», ви будете:
- знати асортимент одягу, конструкцію виробів, властивості і особливості різних матеріалів для одягу;
- знати технологію виготовлення швейних виробів з різних видів матеріалів;
- вміти виконувати всі види робіт з виготовлення одягу за стандартними та індивідуальними замовленнями;
- вміти вибирати одяг відповідно до сучасної моди, особливостей фігури замовника, властивостей тканини.
Ця справа непроста, потребує уваги, терпіння і вміння, але результат цієї роботи вартий того.
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків – це професія, за якої учень здобуває знання та навички роботи за декількома напрямами. Здійснює технічне обслуговування і ремонт будинків і споруд з виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт (бетонних, штукатурних, малярних, шпалерних, теслярських, столярних тощо).
Виконує роботи з технічного обслуговування і ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання, водостоків, вентиляції, кондиціювання повітря, електричних мереж та іншого обладнання з виконанням слюсарних і паяльних робіт.
Бере участь у періодичному огляді технічного стану будинків і будівель, які обслуговує, обладнання і механізмів.
Здійснює монтаж, демонтаж і поточний ремонт електричних мереж та електрообладнання з виконанням електротехнічних робіт.
Організовує і бере участь у роботах з сезонної підготовки будівель, споруд, обладнання та механізмів.
Усуває пошкодження, несправності і виконує інші роботи за заявками керівництва підприємства. Потреба у працівниках цієї професії постійна і має тенденцію до зростання як у державних, так і в приватних та комерційних структурах. У переважній більшості регіонів України робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків без особливих ускладнень знаходить роботу в будівельних організаціях, в домобудівних комбінатах, ремонтних та житлобудівних управліннях тощо.