Про нас

Директор ПТУ №31 м. Полтава Бут Микола Іванович
   Сьогодні професійно-технічне училище №31 м. Полтава – це сучасний навчальний заклад, який готує кваліфікованих робітників для підприємств сфери послуг. Найбільшим досягненням училища є педагогічний колектив. Це не просто високопрофесійні педагоги, це колектив однодумців, в якому надзвичайно гармонійно поєднується найвищий професіоналізм досвідчених викладачів і майстрів виробничого навчання з безмежним польотом фантазії та енергії молодих працівників, які з вдячністю пам’ятають творців історії закладу.
     У процесі своєї діяльності ПТУ №31 м. Полтава налагоджує та підтримує стосунки з громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, обласним, районним та міським центрами зайнятості, іншими організаціями та установами, що функціонують на території міста та області.
Честь і славу училищу приносять його вихованці. Це вони, розлетівшись по всьому світу, презентують наш навчальний заклад в різних сферах сучасного ринку праці. Де б не жили наші випускники і які б посади не займали, їх об’єднує те, що свою стежину вони починали в стінах училища, що дало їм гарний старт у майбутнє.
     Запрошуємо вас набути професійного досвіду та здобути знання у великій та друдній сім’ї Професійно-технічного училища №31 м. Полтава, будемо раді зустрічі з вами!